Hakkımızda

Hakkımızda

MTK Kompresör Hakkında

Kompresör bakımı ve tamiri için 30 yıllık tecrübeyle sektörün marka tamircisinin resmi web sayfasındasınız. Hoşgeldiniz.
Her markadan binlerce kompresör için servis hizmeti verdik.

Basınçlı hava sistemleri ve ürünlerinde dünya standartlarında hizmet vermekte olan MTK Kompresör, 2003 yılından beri Balıkesir bu alandaki firmalarından biridir.

Büyük sanayi kuruluşlarından, orta ve küçük ölçekli işletmelere ve atölyelere kadar pek çok firmanın tercihi olan MTK Kompresör, müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak onlar için en verimli ve ekonomik çözümleri sağlamaktır.

Bizler ileriyi gören bakış açısı, müşteri memnuniyeti için çalışan kadromuzla, müşterilerinin artan ihtiyaçlarını göz önüne alarak kendimizi çağa uygun bir biçime getirerek tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere Pistonlu ve vidalı hava kompresörleri ile hava kurutucu ve aksesuarlarında gerek ürün gerek servis bakım tamir hizmet alanlarında doğru, dürüst ve kaliteden ödün vermeden teknolojimizi ve performansımızı yükselttik..

Bütün birikimimizi ve tecrübemizi sektörün takipçisi olarak değil, yenilikçisi olabilmek için harcadık. Bugün geldiğimiz noktada aynı heyecanla, aynı özveri ve arzuyla sizlere daha iyisini, daha mükemmelini sunabilmek için çalışıyoruz.

Kompresör Tamir Balıkesir

İletişim Formu

Satış, servis yada yedek parça ihtiyaçlarınız için hemen şimdi bilgi alabilir, fiyat sorabilir yada sizi aramamızı isteyebilirsiniz.Yetkililerimiz en geç bir saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.

1/1 - (81 {Yorum})

Bize Ulaşın

Tıkla Hemen Yaz
1
7/24 Whatsapp Canlı Destek
Merhaba
Kompresör Satış Servis Bakım hakkında sorularını hemen buradan sorabilirsin..