Sarıgöl Kompresör Tamiri & Tamircisi

MTK Kompresör Servis Tamir > Sarıgöl Kompresör Tamiri & Tamircisi
Kompresör Tamir Bakım Servisi

Sarıgöl Kompresör Tamiri

MTK Kompresör olarak; başta Sarıgöl ve çevre il ilçeleri olmak üzere Türkiye’nin bir çok noktasına piyasada bulunan hemen hemen tüm kompresör markaları için özel teknik servis, peryodik bakımlar, yedek parça ve arıza tespiti gibi hizmetler hizmetleri vermekteyiz.
KOMPRESÖR TAMİRİ İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ...
7 GÜN 24 SAAT ACİL KOMPRESÖR TAMİR SERVİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

MTK Kompresör olarak profesyonel teknik servis kadrosuyla 7/24 her marka kompresörlerin teknik servis, arıza, peryodik bakım, tamir ve yedek parça hizmetlerini vermekteyiz
Read More
Sıfır yada ikinci el garantili her türlü kompresörleri uygun fiyata satın alabilirsizin. MTK kompresör farkıyla; satış öncesi sonrası hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz.
Read More
Garantili kompresör yedek parçaları, hava filtreleri, seperatörleri, segmanlar, hava manometreleri, kompresör panelleri, kompresör hortumu, hava şartlandırıcısı vb. yedek parça hizmetleri vermekteyiz
Read More
Kompresör Servis Tamir Bakımı

Kompresör Tamiri Sarıgöl

Sarıgöl Kompresör Tamiri, piyasada kullanılan tüm yerli ve yabancı marka kompresörleriniz için hızlı, etkili, ekonomik ve garantili servis hizmeti sunmaktadır. Teknik servis ekibimiz uzun yıllar boyunca edindiği tecrübe ve bilgi birikimini son teknoloji bakım ve tamir ekipmanları ile harmanlayarak tüm servis ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Kompresörler de yapılacak olan bakım, tamir işlemleri marka ve yapıya göre değişmektedir. Her makine için standart işlemler uygulanmamaktadır. Rutin olarak kompresör bakımı yapılmalı ve aksatıldığı durumlarda çeşitli arızalara karşılaşmak oldukça mümkündür.

MTK Kompresör olarak uzun yıllardır kompresör sektöründe var olan firmamız tüm kompresör servis, bakım ve tamir/onarım hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sarıgöl Kompresör tamir hizmetini sağlarken özellikle kullanmakta olduğumuz yedek parçalar orijinal olmaktadır. Orijinal kompresör parçası kullanarak servis hizmetini sağladığımızda makinenizden maksimum süre boyunca performans almanızı hedefliyoruz.

Gerek Vidalı Kompresör, gerekse Pistonlu Kompresör farketmeksizin tam donanımlı ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Kompresör Tamiri tamircisi
Vidali kompresör tamiri
Kompresör Servis Tamir Bakımı

Vidalı Kompresör Tamiri - Sarıgöl

Vidalı kompresörler farklı sebeplere bağlı olarak arızalanabilmektedir. Vidalı kompresörler basınçlı hava elde etmeye yönelik olarak kullanılan ve piston yerine içi içe geçmiş rotor çifti bulunan kompresörlerdir. Birçok farklı sebebe bağlı olarak arızalanabilen vidalı kompresörler, konusunda uzman servisler tarafından tamir edilmeli, parça değişimlerinde orijinal ürünler kullanılmalıdır.Vida kompresörlerin çalışma prensibi, pistonlu kompresörlerden farklı olduğu için, meydana gelen arızalar ve tamirat yöntemleri de farklılık gösterir. Vidalı kompresörlerde sıklıkla rastlanan arızalar arasında,

Kompresörün çalışma sırasında durması ve yeniden çalışması

Yağ tüketiminin beklenenden fazla olması sebebiyle oluşan arızalar

Kompresörün devamlı yükte çalışması

Emniyet supabının devamlı açılıp kapanması

Boşta çalışıp yüke geçmemesi

Cihazın ani durdurmalar sırasında hava emiş filtrelerinden yağ gelmesi gibi arızalar yer almaktadır. Kompresör servisleri tarafından yapılacak olan teknik analiz ve ölçümler sonrası arızaya sebep olan unsurlar belirlenmekte, parça değişimleri yapılarak cihazın tamiri gerçekleşmektedir.Kompresör tamircisi mutlaka bu arızaları kontrol ederek aksiyon almalıdır. Fiyat belirlemesini de arızaya göre belirlemelidir.

Kompresör Servis Tamir Bakımı

Pistonlu Kompresör Tamiri - Sarıgöl

Pistonlu kompresörler genellikle, etkili bir soğutma sistemine sahip olmadıkları için arıza yapmaktadır. Cihazın etkili bir şekilde soğutulmaması ve çok çalışması sibopların aşırı derecede ısınmasına sebep olur. Sibopların ısınması sonucunda ise, yağ seviyesi azalarak yağsız çalışmak zorunda kalan segmanın aşınmasına sebep olur. Segmanların aşınmasını takiben silindirin çizilmesi ve silindirden kopabilecek parçaların piston ve biyel kollarına zarar vermeleri, krank rulmanlarının bozulmasına ve kırılan biyel kolu sebebiyle gövdenin kırılmasına veya çatlamasına sebep olabilmektedir. Sonuç olarak makinenin bozulması ve atıl hale dönüşmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Kompresör tamiratlarında yapılacak ilk iş, yağ seviyesinin kontrol edilmesi olmalıdır. Böylece yağ sızıntısı olup olmadığı kontrol edilmiş olur. Daha sonra cihazdan gelen ses, soğutma ve basınç miktarı, titreşim ölçülerek makinedeki arıza durumu tespit edilir. İhtiyaç duyulan parçaların değişimi sağlandıktan sonra kompresör kısa aralıklarla çalıştırılarak test edilir. Kompresör teknik servisleri, ihtiyaç duyulan tüm işlemleri profesyonelce yaparak, cihazın en verimli şekilde çalıştırılmasını sağlamaktadır.

Balıkesir Kompresör Satın al
Hava kurutuculari kompresör
Kompresör Servis Tamir Bakımı

Hava Kututucuları Tamiri - Sarıgöl

Hava kurutucuları, sistemdeki nemli havanın kurutulmasını sağlarlar. Ortamda çalışan her bir kompresör, havanın bir miktar nemini sistem içine salar. İstenmeyen bir arıza ile karşılaşmamanız için hava kurutucularının sisteme dahil edilmesini öneriyoruz. Özellikle neme karşı hassas olan makine parçalarını korumak için hava kurutucularının mutlaka kullanılması gerekmektedir.

Hava Kurutucuları İçin Yaygın Sorunlar Nelerdir?

MTK Kompresör hava kurutucularınız için her türlü tamir, bakım ve onarım işlemlerinizi yerine getirmektedir. İhtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler alanında uzman teknik personelimiz tarafından yürütülmektedir. Bir hava kurutucu, maliyetleri arızaları önlemek için kritik bir parça olsa da, genellikle ihmal edilir. Hava kurutucusu kullanmamanın ya da bakımını ihmal etmenin olası sonuçları şunlardır:

Erken pnömatik arızalar
Daha büyük sızıntı yükleri
Ürün kirlenmesi
Pas
Buz
Aşınmış contalar
Tıkanmış torbalar

Kompresör Servis Tamir Bakımı

Kompresör Tamir Servis Bakımı Markalar

Atlas Kompresör Tamiri – Vidalı Kompresör Tamiri – Özen Kompresör  Tamiri – Bosan Kompresör  Tamiri – Teknos Kompresör Tamiri – Dental Kompresör Servisi Tamiri – Ekomak Kompresör Tamiri – Tamsan Kompresör  Tamiri – Yiğitsan Kompresör Tamiri – Komsan Kompresör  Tamiri – Lupamat Kompresör  Tamiri – Aydın Trafo Kompresör Tamiri – Dalgakıran Kompresör  Tamiri

Her Marka Kompresör Tamiri

7 Gün 24 Saat Kompresör Tamircisi Sarıgöl

Acil Servise Mi İhtiyacınız Var? MTK Kompresör Konusunda Eğitimini Almış Tecrübeli Kadrosuyla Beraber 7 Gün 24 Saat Kompresör Arıza Tamir Bakım Servis Hizmeti Vermektedir. Servis Hizmeti Verdiğimiz Araçlarımızda Orijinal Vidalı Kompresör Yedek Parçalarımız Mevcut Olup, Acil Müdahale Sağlıyoruz.

İletişim Formu

Sarıgöl Kompresör Satış, servis yada yedek parça ihtiyaçlarınız için hemen şimdi bilgi alabilir, fiyat sorabilir yada sizi aramamızı isteyebilirsiniz.Yetkililerimiz en geç bir saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.

Bize Ulaşın

Tıkla Hemen Yaz
1
7/24 Whatsapp Canlı Destek
Merhaba
Kompresör Satış Servis Bakım hakkında sorularını hemen buradan sorabilirsin..